Co to jest?

Innowacyjny system treningowy, duel supermózgów, szermierka falami mózgowymi, urządzenie do prowadzenia terapii, fitness mózgu, skrzyżowanie mini piłki nożnej z kosmicznym ping-pongiem, rewolucyjna gra, znakomita atrakcja, gadżet rodem prosto z planu filmu science-fiction…
To zadziwiające, ale wszystkie, użyte powyżej określenia, jak również wiele innych są prawdziwe. Szeroka paleta adekwatnych nazw znakomicie koresponduje z szerokim spektrum możliwości wykorzystania tego fenomenalnego stołu.
Mindball przybrał formę interaktywnej gry stołowej, którą obsługuje się WYŁĄCZNIE MYŚLAMI bez użycia archaicznego joysticka czy klawiatury. W rozgrywce bierze udział minimum 2 graczy, którzy maja przed sobą umieszczoną na samym środku stołu metalową piłeczkę pokrytą kauczukiem, reagującą na impulsy, przekazywane przez komputer wprost z umysłów graczy!

Targi Sportu i Aktywnego Wypoczynku

Graj z nami w MINDBALL!

Chcesz być zrelaksowany, bardziej efektywny w pracy, w szkole, mieć więcej czasu na relaks i rozrywki oraz bardziej optymistycznie patrzeć w przyszłość?

Powiadom Znajomego

Twój adres e-mail
E-mail Znajomego