Korzyści

Korzyści płynących z grania w MINDBALL, jest wiele, a ich liczbę wciąż powiększają kolejne odkrycia naukowców. Potwierdza to chociażby fakt wykorzystywania urządzeń opartych na zjawisku EEG biofeedbacku przez służby specjalne wielu krajów.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsca przytoczymy tu tylko kilka mniej lub bardziej spektakularnych przykładów wzmiankowanych korzyści:
  • Podwyższenie ilorazu inteligencji
  • Trwałe i szybkie wyniki bez dodatkowych obciążeń i efektów ubocznych
  • Znakomite efekty w terapii ADHD
  • Polepszenie samopoczucia
  • Lepsza pamięć asocjacyjna, a co za tym idzie szybsze podejmowanie prawidłowych decyzji
  • Poprawa koncentracji uwagi
  • Umiejętność szybkiego przechodzenia w stan relaksu
Metodę EEG Biofeedback stosuje się dla doskonalenia zdrowia, pokonywania trudności w uczeniu się, wspierania przy intensywnej nauce i pracy oraz wspomagania leczenia zaburzeń i chorób psychosomatycznych.

Metoda ta pozwala zwiększyć szybkość myślenia, kreatywność i pamięć o 25-30%, poprawia nastrój i samoocenę, polepsza sen.

Oczywiści trwałe i odczuwalne efekty można osiągnąć po kilku treningach, lub po specjalnie opracowanym szkoleniu. Jednorazowy seans z MINDBALLEM gwarantuje tylko przyjemność z obcowania z tym cudem nowoczesnej technologii z pogranicza fizyki, neurofizjologii i fantastyki.

Skutki treningów Biofeedback z wykorzystaniem urządzenia MINDBALL, jak wykazują badania eksperymentalne oraz wyniki praktyczne, utrzymują się po zakończeniu każdej sesji treningowej i podlegają mechanizmom zapamiętywania i uczenia się. Najnowsze badania takich autorów jak: Lubar, Tansey wykazały iż efekty utrzymują się przez okres 10 lat!

Turniej wewnętrzny RMF FM

Graj z nami w MINDBALL!

Chcesz być zrelaksowany, bardziej efektywny w pracy, w szkole, mieć więcej czasu na relaks i rozrywki oraz bardziej optymistycznie patrzeć w przyszłość?

Powiadom Znajomego

Twój adres e-mail
E-mail Znajomego