Aktualności

Mindflex Game

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, żeby poruszać obiekty siłą swojego umysłu? Jeśli tak to dzięki Mindflex masz okazję urzeczywistnić to marzenie! Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii bezprzewodowy zestaw nagłowny odczytuje fale elektromagnetyczne, emitowane przez Twój mózg. Jak to działa? To proste! Kiedy się koncentrujesz piłeczka unosi się w górę, kiedy się zrelaksujesz, piłeczka opada, a kiedy użyjesz dodatkowych kontrolerów możesz nią sterować w dowolnym kierunku, poruszając się po specjalnie zaprojektowanym torze. To prawdziwy triumf ducha nad materią! Przekonaj się o sile swojego umysłu! Wypróbuj innowacyjną technologię i poczuj się jak bohater filmu science fiction!

Mindball na antenie Telewizji Polskiej!

Zapraszamy do obejrzenia video.

Gala Fundacji Fuga Mundi

Akademia-Przygoda na gali fundacji Fuga Mundi

Wyniki I Turnieju Mindball dla Mediów

21 listopada w gościnnych wnętrzach lubelskiego Fantasy Park, odbył się I Turniej Mindball dla mediów. Bezkrwawą szermierkę na fale mózgowe wygrał Paweł Balcerek z Lubelskiego Sport Expressu, tuż za nim uplasowała się Kasia Redas z Radia Centrum, a zaszczytne miejsce trzecie zajął Tomasz Zalewski z Kuriera Lubelskiego. Serdecznie gratulujemy !

Mindball na Targach Energii 2007

    W Warszawie 18 października Hotelu Intercontinental gościliśmy na IV TARGACH ENERGI. Stoisko firmy ATEL szybko zapełniło się chętnymi do wzięcia udziału w pojedynku minball.
    Nawet znany satyryk...

Turniej wewnętrzny RMF FM

Graj z nami w MINDBALL!

Chcesz być zrelaksowany, bardziej efektywny w pracy, w szkole, mieć więcej czasu na relaks i rozrywki oraz bardziej optymistycznie patrzeć w przyszłość?

Powiadom Znajomego

Twój adres e-mail
E-mail Znajomego